5 тисяч великодніх наборів від Фонду Порошенка та небайдужих українців передадуть нужденним - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
5 тисяч великодніх наборів від Фонду Порошенка та небайдужих українців передадуть нужденним

Пакунки отримають пенсіонери, люди з інвалідністю, малозабезпечені родини.

Фото ЄС.

5 тисяч великодніх наборів від Фонду Порошенка та небайдужих українців передадуть нужденним

5 тисяч продуктових наборів для людей із вразливих груп зібрали волонтери, активісти ГО «Справа громад» в офісі «Європейської Солідарності» напередодні Великодніх свят. Долучилися і депутати Київської міської ради

Цього разу у кожній коробці окрім цукру, олії, круп, консервів і солодощів ще є освячена великодня паска. 

Цього разу у кожній коробці окрім цукру, олії, круп, консервів і солодощів ще є освячена великодня паска. 

«Це абсолютно унікальна традиція, якої немає в жодній політичній силі. Коли дійсно зібралися однодумці, небайдужі люди, які об’єднали свої зусилля і допомагають Україні, українцям», – говорить голова Постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко. 

«Це абсолютно унікальна традиція, якої немає в жодній політичній силі».
«Це абсолютно унікальна традиція, якої немає в жодній політичній силі».

 «Коли наша влада не в змозі допомогти нашим громадянам, саме тут «Європейська Солідарність», волонтери, активісти, небайдужі люди реалізують свою мету кращої України. Я впевнена, що саме тут ми набираємося тої атмосфери, яка допоможе нам у майбутньому врятувати Україну і зробити краще майбутнє для нас», – переконана Марина Порошенко. 

1000 наборів отримають малозабезпечені кияни. Решта поїде у регіони по всій країні. Зібрані тиждень тому перші 2 тисячі наборів вже доставлені активістами партії мешканцям Одеської та Львівської областей. 

 

 «До наших партійних організацій щодня звертаються десятки й сотні мешканців столиці з проханням допомогти найнеобхіднішим. Ми знаємо, як важко киянам сьогодні. Саме тому фракція «Європейської Солідарності» в Київраді разом з волонтерами сьогодні формує 1000 продуктових наборів, і вже найближчими днями ми передамо  їх найменш захищеним киянам», – пояснює Марина Порошенко.

 

 Читайте також у нас:  Більшість українців не хочуть, щоб Зеленський знову балотувався.

Пакунки отримають пенсіонери, люди з інвалідністю, малозабезпечені родини, ті, – хто через локдаун опинився у складних життєвих обставинах. Багато громадян із групи ризику змушені залишатись вдома і не можуть придбати найнеобхідніше, пояснюють ініціатори акції. Рік тому, коли починалась пандемія коронавірусу, у Києві активісти доставили нужденним 1640 продуктових наборів. 

 

 Загалом торік силами волонтерів, Фонду Порошенка та компанії Рошен понад 50 тисяч продуктових наборів отримали люди по всій Україні. 

З перших днів пандемії Фонд Порошенка спільно з волонтерами забезпечили медиків захисними костюмами – в лікарні передали понад 157 тисяч штук. А також 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю, ремонт і витратні матеріали понад 50 апаратів ШВЛ Допомогу отримали близько 200 медичних установ.

Зараз Фонд разом з волонтерами передає в лікарні та амбулаторії кисневі концентратори. Більше ста апаратів від Порошенка вже доставлені у медзаклади і рятують життя людей.

Загалом від початку пандемії у Порошенка витратили на благодійну допомогу 150 мільйонів гривень.

 

 

Джерело: ЄС.