«ЄС» категорично проти призначення міністром енергетики людини, пов’язаної з агентом Кремля - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
«ЄС» категорично проти призначення міністром енергетики людини, пов’язаної з агентом Кремля

«Сумно, коли замість того, щоб проти Деркача вводити санкції, як це зробили США, його представників призначали міністром енергетики».

Фото ЄС.

«ЄС» категорично проти призначення міністром енергетики людини, пов’язаної з агентом Кремля

«Європейська Солідарність» не підтримує призначення на посаду міністра енергетики кандидата, якого пов’язують із народним депутатом Деркачем

Як відомо, Уряд США офіційно визнав Деркача агентом Кремля і запровадив проти нього санкції за втручання у вибори.

У партії вважають, що Зеленський вирішив цим кадровим призначенням розрахуватися за оприлюднення фальшивих «плівок Байдена-Порошенка».

«Безумовно, дуже важливо призначити керівника Міністерства енергетики. Але дуже сумно, коли замість того, щоб проти Деркача вводити санкції, як це зробили США, його представників призначали міністром енергетики», – зазначив під час погоджувальної ради п’ятий Президент, лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко.

Читайте також у нас: Порошенко вимагає пояснити, кого вакцинують поза чергою і коли будуть 10 мільйонів доз обіцяного Pfizer​.

У партії вважають, що Зеленський вирішив цим кадровим призначенням розрахуватися за оприлюднення фальшивих «плівок Байдена-Порошенка». Крім того, у «Європейській Солідарності» зазначили, що попри обіцянки влада продовжує підвищувати тарифи на енергоносії.

Джерело: ЄС.