Центральному проспекту Луцька прогнозують дворічні проблеми з обмеженням руху - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Центральному проспекту Луцька прогнозують дворічні проблеми з обмеженням руху

Саме тому вже розроблені схеми перекриття дорожнього руху зі скиданням на вулиці Коперника та Глушець.

Фото із сайту volynnews.com.

Центральному проспекту Луцька прогнозують дворічні проблеми з обмеженням руху

У зв’язку з початком проведення ремонтних робіт на проспекті Волі частково обмежать рух. Реконструкцію розпочнуть після Великодніх свят і триватиме вона, за попередніми розрахунками, близько двох років

Про це під час засідання бюджетної комісії Луцької міської ради 26 квітня повідомив директор департаменту ЖКГ Микола Осіюк, передає ІА Волинські новини.

Реконструкцію проспекту Волі будемо проводити від вулиці Шопена до Київського майдану із двох сторін.

З його слів, перші серйозні роботи із реконструкції проспекту Волі у Луцьку (заміна мереж, розкопування тощо) стартують одразу після Великодніх свят.

«Реконструкцію проспекту Волі будемо проводити від вулиці Шопена до Київського майдану із двох сторін», – заначив головний комунальник міста.

З його слів, через ремонтні роботи періодично буде перекритий або ж обмежений рух проспектом. Саме тому вже розроблені схеми перекриття дорожнього руху зі скиданням на вулиці Коперника та Глушець.

За попередньої інформацією, яку надав Микола Осіюк, за сприятливих обставин ремонт планують завершити через півтора, або й два роки.

Нагадаємо, раніше йшла мова про те, що у майбутньому головну магістраль міста Луцька планують розширити, гарантувавши більше простору і для пішоходів, і для велосипедистів, і для автомобілів чи громадського транспорту. Окрім того, на проспекті Волі змінять потоки руху та запровадять єдиний дизайн-код для вуличних меблів, огородження, мощення, ліхтарів і т. д. Вартість реконструкції становитиме, за попередніми розрахунками, від 60 до 80 мільйонів гривень.