Порошенко закликає підтримати заявку України в НАТО і відправити миротворців ООН на Донбас, — The Washington Times - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Порошенко закликає підтримати заявку України в НАТО і відправити миротворців ООН на Донбас, — The Washington Times

«Путін хоче від Заходу політики умиротворення та поступок щодо України».

Фото Букви.

Порошенко закликає підтримати заявку України в НАТО і відправити миротворців ООН на Донбас, — The Washington Times

П’ятий президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко закликав підтримати заявку України в (Північноатлантичний альянс) НАТО та ввести миротворчу місію ООН на Донбас

Про це він сказав в інтерв’ю політичному оглядачу Джеду Баббіну для видання The Washington Times, пишуть Букви.

Порошенко наголосив, що президент РФ Володимир Путін шляхом ескалації збройної агресії проти України намагається нав’язати такі «мирні умови», в рамках яких вона здасть ще одну велику частину своєї території.

Цією ескалацією Путін прагне надихнути колективний Захід тиснути на Україну з метою уникнення великого військового конфлікту.

«Цією ескалацією Путін прагне надихнути колективний Захід тиснути на Україну з метою уникнення великого військового конфлікту. Путін хоче від Заходу політики умиротворення та поступок щодо України», – каже лідер «ЄС».

Він вважає, що подолати кризу можна двома шляхами. По-перше, прийняти заявку України на членство в НАТО. По-друге, Байден має відверто закликати до запровадження миротворчої операції ООН на Донбасі, яка може перешкодити Росії захопити нові українські території.

«Порошенко зазначив, що це «надзвичайно небезпечний час»: щодня до українських кордонів прибувають нові ешелони регулярних російських військових сил — війська, танки, вертольоти, артилерійські системи… Кремль розміщує на українському фронті найновішу та найсучаснішу військову техніку», — йдеться у статті.

П’ятий президент також закликав збільшити військову підтримку України та постачання летальної зброї із США.

Читайте також у нас: Допустив вирубку лісу на понад 7 млн грн - екскерівнику Шацького нацпарку загрожує до 5 років в'язниці​.

Раніше п’ятий президент України Петро Порошенко повідомив, що наша країна офіційно звернулася до ООН щодо запровадження миротворчої місії на Донбасі ще у 2015 році. Таким чином Порошенко відреагував на заяву віцепрем'єрміністра Олексія Резнікова, що від України начебто ще не надходило офіційних звернень до Організації Об’єднаних Націй щодо розміщення миротворців на Донбасі.