Луцьку міську клінічну лікарню перейменовують - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Луцьку міську клінічну лікарню перейменовують

Директорка Лариса Духневич найближчим часом проведе реєстрацію статуту підприємства.

Фото lmkl.lutsk.ua.

Луцьку міську клінічну лікарню перейменовують

Депутати розглянули проєкт рішення Про перейменування комунального підприємства «Луцька міська клінічна лікарня» у комунальне підприємство «Медичне об’єднання Луцької міської територіальної громади» та затвердження його Статуту у новій редакції

Про це стало відомо 28 квітня під час пленарного засідання 10-ї сесії Луцької міської ради, передають volynnews.com.

Підставами підготовки відповідного проєкту рішення є реформування галузі охорони здоров’я та реформа децентралізації, зокрема, приєднання до Луцька навколишніх громад.

Підставами підготовки відповідного проєкту рішення є реформування галузі охорони здоров’я та реформа децентралізації, зокрема, приєднання до Луцька навколишніх громад. Назва «Луцька міська клінічна лікарня» не відповідає сучасним вимогам, адже це комунальне підприємство надає медичну допомогу не тільки жителям міста, а й мешканцям сусідніх сіл, інших районів. Окрім того, передбачено внесення змін у статут комунального закладу. Відповідно до них, посаду директора лікарні буде замінено на посаду генерального директора об’єднання тощо.

Директорка КП «Луцька міська клінічна лікарня» Лариса Духневич найближчим часом має провести реєстрацію статуту підприємства у встановленому законом порядку.

Читайте також: «Не можна просто залазити в бульдозер і викидати водія»: мер Луцька прокоментував знищення старовинного будинку.