Пеліканам Луцького зоопарку перепало 90 кг браконьєрської риби - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Пеліканам Луцького зоопарку перепало 90 кг браконьєрської риби

Ото вже поласують тамтешні мешканці!

Фото зі сторінки Волинського обласного патруля у Facebook.

Пеліканам Луцького зоопарку перепало 90 кг браконьєрської риби

І це вже не перший раз...

Сьогодні, 28 квітня, державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля передали 90 кг свіжоморожених водних біоресурсів до Луцького зоопарку. На корм тваринам віддали 46 кг риби, конфіскованої у порушників природоохоронного законодавства, та 44 кг - вилученої згідно з актами безгосподарського майна на водних об’єктах області за перші місяці 2021 року.

«Вилучені у порушників водні біоресурси зберігаються на складі Управління. Відповідно до рішень районних судів про конфіскацію водних біоресурсів, комісією приймається рішення щодо безоплатної передачі риби на корм тваринам у вигляді благодійної допомоги. У даному випадку риба передається комунальному підприємству Луцький зоопарк», - розповів керівник Волинського рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.

Волинський рибоохоронний патруль вже не вперше проводить подібну акцію. Так, 27 листопада 2020 року у Луцький звіринець було передано 100 кг риби . В Управлінні сподіваються, що подібні ініціативи допоможуть працівникам зоопарку полегшити утримання мешканців звіринця.

В Управлінні сподіваються, що подібні ініціативи допоможуть працівникам зоопарку полегшити утримання мешканців звіринця.

За вилов риби забороненими знаряддями лову на порушника чекає адміністративна відповідальність за ч. 4 ст.85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства), а саме накладення штрафу від 340 до 680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих живих ресурсів.

Порушення згідно порядку збуту водних біоресурсів тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1 700 грн з можливою конфіскацією.

Ото вже поласують тамтешні мешканці!

Читайте також: Власник Mercedes-Benz не підозрював, що в його автівки є двійник-порушник.