В Києві суд заарештував 16-літнього підлітка, підозрюваного у вбивстві своєї сім'ї - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
В Києві суд заарештував 16-літнього підлітка, підозрюваного у вбивстві своєї сім'ї

Немає слів...

Фото pravda.com.ua

В Києві суд заарештував 16-літнього підлітка, підозрюваного у вбивстві своєї сім'ї

З підозрюваним провели слідчий експеримент. Під час відтворення подій він, серед іншого, повідомив, що до останнього начебто не хотів вбивати молодшого брата

Дарницький районний суд столиці обрав тримання під вартою безальтернативно 16-річному підлітку, якого підозрюють у потрійному вбивстві.

Про це повідомила речниця прокуратури Києва Надія Максимець у Facebook, інформує Українська правда.

«З підозрюваним провели слідчий експеримент. Під час відтворення подій він, серед іншого, повідомив, що до останнього начебто не хотів вбивати молодшого брата.

У межах розслідування буде також призначена психолого-психіатрична експертиза для того, щоб встановити психічний стан підлітка.

У межах розслідування буде також призначена психолого-психіатрична експертиза для того, щоб встановити психічний стан підлітка», - сказала Максимець.

Максимець наголосила, що ще рано стверджувати, що встановлені всі обставини цієї страшної події – необхідно дочекатися висновків експертів, перевірити покази юнака та допитати всіх свідків.

Нагадаємо, 27 квітня столичні правоохоронці затримали юнака.

Пізніше він зізнався у скоєному та пояснив свій вчинок «неприязними відносинами».

Читайте також: Столичний проспект Науки хочуть перейменувати на проспект імені Іллі Киви.