Як у Великодню ніч Луцьком курсуватиме електротранспорт - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Як у Великодню ніч Луцьком курсуватиме електротранспорт

Тролейбуси курсуватимуть за маршрутами: № 1, № 3, № 4, № 15, № 15-а.

Фото Перший.

Як у Великодню ніч Луцьком курсуватиме електротранспорт

Тролейбуси будуть їздити до 6 години

Луцький міський голова Ігор Поліщук доручив КП «Луцьке підприємство електротранспорту» організувати в ніч з 1 на 2 травня (з 24.00 до 06.00) перевезення пасажирів за тролейбусними маршрутами: № 1 «Бенделіані – Драмтеатр»: (Бенделіані, Станіславського, Гнідавська, Данила Галицького, Ковельська, Глушець, Паркова, Волі, Словацького, Богдана Хмельницького, Ковельська, Данила Галицького, Гнідавська, Станіславського, Бенделіані), №3 «Лісництво – Драмтеатр»: (Ковельська, Глушець, Паркова, Волі, Словацького, Богдана Хмельницького, Ковельська), №4 «Вересневе – Залізничний вокзал»: (Вересневе, Львівська, Червоного Хреста, Ковельська, Глушець, Паркова, Волі, Винниченка, Президента Грушевського), №15 «ЦУМ – пр-т Молоді – ЦУМ»: (Винниченка, Василя Мойсея, Перемоги, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська, Київський майдан, Волі), №15-а «ЦУМ – пр-т Молоді – ЦУМ»: (Волі, Київський майдан, Рівненська, Відродження, Молоді, Соборності, Перемоги, Василя Мойсея, Винниченка).

Окрім того 9 травня у Провідну неділю вісім тролейбусів курсуватимуть за маршрутом №7 «Залізничний вокзал – с.Гаразджа».

Окрім того 9 травня у Провідну неділю вісім тролейбусів курсуватимуть за маршрутом №7 «Залізничний вокзал – с.Гаразджа».

Рекомендовано ФОП Макарчуку М.П. залучити для перевезень додаткові транспортні засоби (до 20-ти одиниць) за автобусним маршрутом №3 «Гаразджа (кладовище) – Госпіталь» 1, 2 та 9 травня; ТОВ «АТП-Луцьк» забезпечити рух автобуса за маршрутом №23 «с.Рованці (церква) – Адреналін Сіті» в ніч з 1 на 2 травня (з24.00 до 06.00); ТзОВ ВТП «Санрайз» ЛТД 9 травня з 09.00 до 18.00 залучити дев'ять автобусів для здійснення перевезень за маршрутом «Конякіна (40-й квартал) – Гаразджа (кладовище)», що проходитиме в прямому та зворотному напрямках вулицями та проспектами: Конякіна, Гордіюк, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська, с. Гаразджа (місця міжзмінного відстою на вул. Конякіна та в с. Гаразджа, біля кладовища).

Читайте також у нас: COVID-19 не йде з Волині: знову понад 300 заражень, 9 смертей​.

 Відділ інформаційної роботи міської ради.

Джерело: Луцька міська рада.