Під Луцьком чоловік розливав горілку в антисанітарних умовах (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.56 € 33.44
Під Луцьком чоловік розливав горілку в антисанітарних умовах (Фото)

Підробили чимало горілки.

Фото ДФС Волині.

Під Луцьком чоловік розливав горілку в антисанітарних умовах (Фото)

В рамках операції «Спирт», податкова міліція Волині спільно з працівниками УСР у Волинській області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України під процесуальним керівництвом обласної прокуратури, припинила діяльність підпільного виробництва алкогольних напоїв

У ході досудового розслідування у кримінальному провадженні, за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст.ст. 199, 204 Кримінального кодексу України, встановили, що житель Луцького району організував виробництво фальсифікованих алкогольних напоїв.

Чоловік обладнав підпільний алкоцех у підвальному приміщенні власного помешкання. Весь цикл «виробничого процесу» відбувався в жахливих антисанітарних умовах та з сировини невідомого походження.

В ході проведення санкціонованого обшуку за місцем виробництва та зберігання фальсифікату правоохоронці виявили понад 2500 літрів спирту, близько 1800 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв та майже 1000 пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка України. Також, в ході проведення обшуку вилучено ручний закорковувач для пляшок, шланги, лійки, спиртометри, порожню тару, мірні колби та чорнові записи щодо обсягів виготовлення та реалізації фальсифікату. Одночасно, правоохоронцями виявлено та вилучено 193 тис.грн. готівкових коштів отриманих від такої незаконної діяльності.

Весь цикл «виробничого процесу» відбувався в жахливих антисанітарних умовах та з сировини невідомого походження.

За попередніми оцінками вартість вилученого підакцизу становить понад 1 мільйон гривень.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії та вирішується питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності

В ГУ ДФС у Волинській області вкотре наголошують, що триває проведення операції «Спирт», в ході якої співробітники податкової міліції в посиленому режимі відпрацьовують ринок підакцизу.

Читати також:  Засудили волинянку, яка шахрайським шляхом одержала понад 100 тисяч гривень соцдопомоги

 

 

 

 

Джерело: ГУ ДФС у Волинській області.