В області понад сім тисяч хворих: ОДА закликала волинян святкувати Великдень, дотримуючись карантину - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
В області понад сім тисяч хворих: ОДА закликала волинян святкувати Великдень, дотримуючись карантину

Карантинними обмеженнями ліпше в свято не зволікати.

Фото ілюстративне.

В області понад сім тисяч хворих: ОДА закликала волинян святкувати Великдень, дотримуючись карантину

Щоб після свята не було спалахів

На дотриманні протиепідемічних заходів «помаранчевого» рівня епіднебезпеки під час святкування Великодня наголосила заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук під час онлайн-брифінгу 29 квітня.

Заступниця очільника області зазначила, що станом на сьогодні в області виявлено 345 нових хворих на COVID-19, і це є стабільно високою цифрою. Наразі хворіють більше семи тисяч волинян. З них стаціонарно лікуються 942 пацієнти, амбулаторно – 7 130. Також вона повідомила, щоь в 19-ти закладах області розміщено 2 052 ліжкомісця для хворих на коронавірусну інфекцію, їх завантаженість нині становить 45,9%.

«За крайніх три дні ми спостерігаємо переважання кількості одужавших над новими хворими. Однак, збільшується кількість пацієнтів з важким перебігом хвороби. Наразі до апарату ШВЛ підключені 35 жителів області, а на інтенсивній терапії знаходиться 63 людини», – розповіла Людмила Тимощук.

Заступниця ОДА наголосила, що із наближенням великодніх свят усі повинні якомога краще дотримуватися карантинних обмежень, які діють для «помаранчевого рівня» епідемнебезпеки.

 Із наближенням великодніх свят усі повинні якомога краще дотримуватися карантинних обмежень, які діють для «помаранчевого рівня» епідемнебезпеки.

Заступниця голови ОДА нагадала про вимоги, яких необхідно дотримуватися:

– перебувати в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті лише у вдягнутих засобах індивідуального захисту, зокрема в респіраторах або захисних масках, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

– під час святкового служіння, благословення та освячення їжі необхідно бути в масках та дотримуватися дистанції, як всередині приміщень, так і на вулиці, в подвір’ях чи на території храмів;

– відвідувати обряд благословення та освячення їжі лише одній особі від домогосподарства, без сімейних відвідувань;

– утримуватися від візиту служб людьми похилого віку та з хронічними захворюваннями;

– утримуватися від святкових обіймів та привітань з безпосереднім контактом;

– обмежити відвідування та прийом гостей після благословення та у другий день Великодня.

Читати також:  До кінця року можуть з’явитися ліки від коронавірусу

Джерело: Волинська ОДА