У селищі на Волині небайдужі люди встановили урни для сміття та агітаційні таблички - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
У селищі на Волині небайдужі люди встановили урни для сміття та агітаційні таблички

Ініціатором акції є житель нашого селища Ігор Корецький.

Фото Любешівська громада.

У селищі на Волині небайдужі люди встановили урни для сміття та агітаційні таблички

«Невелика перемога для тебе – велика перемога для людства»

У Любешові на дамбі біля річки Стохід встановили таблички  з закликом не викидати сміття на вулиці.

 

 

Ініціатором такої акції є житель нашого селища Ігор Корецький, який є працівником та депутатом Любешівської селищної ради. Разом з  іншими працівниками Володимиром Сергійчуком, Ігорем Демихом, Наталією Мороз та депутатом селищної ради Олександром Бубалом було встановлено на дамбі біля річки Стохід урни та «антивандальні» таблички з закликом «не викидати сміття та не забруднювати природу».

 

 Читайте також у нас: 5 письменників напишуть про Луцьк​.

Як зазначив Ігор Корецький, таким вчинком вони хочуть спонукати наших жителів викидати сміття та недопалки в урни, а не під ноги. А також привернути увагу до того, що треба берегти природу та довкілля.

 

 Така акція матиме продовження  і  таблички з закликом «не смітити» з'являться й в селищному парку, де люди часто нехтують правилами благоустрою, залишаючи після себе сміття. До того ж є непоодинокі випадки, коли жителі Любешова своє побутове сміття з будинків вивозять просто в парк.

 

 

Джерело: Любешівська ОТГ.