На Рівненщині відправили до психлікарні жінку, яка застрелила свого чоловіка та намагалася вбити власну доньку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.56 € 33.44
На Рівненщині відправили до психлікарні жінку, яка застрелила свого чоловіка та намагалася вбити власну доньку

Немає слів...

Фото ua.depositphotos.com

На Рівненщині відправили до психлікарні жінку, яка застрелила свого чоловіка та намагалася вбити власну доньку

Рішенням суду до неї застосовано примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу з надання психіатричної допомоги із суворим наглядом

Рівненським районним судом задоволено клопотання обласної прокуратури про застосування примусових заходів медичного характеру стосовно 45-річної рівнянки, яку обвинувачували в умисному вбивстві чоловіка та нанесенні тілесних ушкоджень дочці (ч. 1 ст. 115, ч. 2 ст. 125 КК України), повідомляє Рівненська обласна прокуратура.

Прокурором доведено, що у вересні минулого року, перебуваючи в будинку за місцем свого проживання, у садовому масиві «Криниченька» Білокриницької сільської ради, Рівненського району, обвинувачена, діючи умисно, застосувавши самозарядний пістолет «ПМР» вистрілила в голову своєму чоловікові, від чого він помер на місці події.

Згідно з висновком психолого-психіатричної експертизи жінка неосудна. 

Після цього жінка здійснила не менше двох пострілів з того ж пістолету «ПМР» та не менше двох пострілів з гладкоствольного револьверу «SТALKER R1» в свою 13-річну доньку.

Згідно з висновком психолого-психіатричної експертизи жінка неосудна.  

Рішенням суду до неї застосовано примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу з надання психіатричної допомоги із суворим наглядом.

Читайте також: На Рівненщині батько переїхав трактором 4-річного сина: у поліції розповіли деталі (Відео).