4-річний хлопчик хотів вистрибнути на татовий трактор, а потрапив під колеса (Подробиці аварії) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
4-річний хлопчик хотів вистрибнути на татовий трактор, а потрапив під колеса (Подробиці аварії)

Водій вчасно загальмував...

Фото Pixabay.

4-річний хлопчик хотів вистрибнути на татовий трактор, а потрапив під колеса (Подробиці аварії)

На полі працював батько малюка зі своїм 23-річний товаришем, який і керував сільгосптехнікою

У Рівненській області трактор переїхав 4-річного хлопчика. Трагедія сталася в полі неподалік села Зносичі, де працювали батько дитини з товаришем. У момент, коли тато на хвильку відволікся, маленький Павлик застрибнув на трактор і потрапив під колеса. 

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Малюку пощастило, що лишився живий.  Його стан нині середньої тяжкості, його вдалось стабілізувати. 

Як трапився інцидент, ніхто не бачив. Відомо, що батько малого разом з 23-річний товаришем поралися на полі, куди взяли з собою Павлика. Батько хлопчика стояв на ріллі, і на кілька секунд відволікся. За кермом трактора лишився його товариш Артем. Аж раптом під колесами трактора опинився хлопчик. Зі слів дитини, він просто хотів вистрибнути під час руху на трактор і впав під колеса.

Одразу після інциденту маленького хлопчика госпіталізували до районної лікарні, згодом - до реанімації обласної лікарні. Лікарі діагностували у малюка закриту тупу травму грудної клітки, забій легень, перелом гайморових пазух. 

Раніше повідомлялося, що за кермом трактора був батько.

Медики ж кажуть, що малюку пощастило, що лишився живий.  Його стан нині середньої тяжкості, його вдалось стабілізувати. 

«Такий нещасний випадок, але він міг закінчитися значно гірше, наслідки могли бути значно гірші для життя і для здоров'я дитини. Можна сказати, що дитина народилась в сорочці», - каже  лікар-анестезіолог Рівненської обласної дитячої лікарні Іван Юсин. 

Через ДТП на полі в поліції відкрили кримінальне провадження. У поліції кажуть, що після розслідування буде відомо, хто понесе відповідальність, батьки чи водій транспортного засобу. Трактористу загрожує обмеження волі на три роки.

Але рідні кажуть, що він цим не переймається, адже хоче лише, щоб Павлик якнайшвидше одужав.

– Каже: «Мам, це якось миттєво трапилося. На щастя, я різко загальмував і все. Більше не пам'ятаю», – розповідає матір водія трактора Людмила.