Футбол: червоні диявили розгромили вовків

А матч видався справді цікавим.

Фото із сайту korrespondent.net.

Манкуніанці засмутили суперника шістьма забитими м'ячами

У рамках першого півфінального матчу Ліги Європи Манчестер Юнайтед на своєму полі здобув розгромну перемогу над Ромою.

Поєдинок відбувся на стадіоні Олд Траффорд і завершився з рахунком 6:2 на користь манкуніанців, пише КорреспонденТ.

Зустріч у відповідь відбудеться 6 травня в Римі.

Перший тайм залишився за гостями - «вовки» забили два голи, пропустивши при цьому лише один.

У другій половині зустрічі ініціатива повністю перейшла до підопічних Оле-Гуннара Сульшера. Спочатку двічі у воротах команди Паулу Фонсеки розписався Едінсон Кавані. Потім ще один гол забив Бруну Фернандеш.

А Поль Погба і Мейсон Грінвуд довершили розгром римлян, забивши на 75-й і на 86-й хвилинах відповідно.

Манчестер Юнайтед - Рома 6:2