На луцьких базарах перевірили, чи дотримуються покупці карантину (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.56 € 33.44
На луцьких базарах перевірили, чи дотримуються покупці карантину (Фото)

На ринках всі законослухняні!

Фото Суспільного.

На луцьких базарах перевірили, чи дотримуються покупці карантину (Фото)

У Луцьку працівники Держпродспоживслужби перевірили Завокзальний і Центральний ринки на дотримання протиепідеміологічних правил

Дотримання протиепідеміологічних вимог на ринках, у закладах торгівлі, громадського харчування перевіряють щотижня, – розповів Суспільному працівник Держпродспоживслужби Дмитро Молчан.

На Завокзальному ринку представники Держпродспоживслужби нагадувати покупцям та продавцям про необхідність носіння маски та дотримання дистанції. Тим в кого захисна маска на бороді – розповідали про правила використання індивідуальних засобів захисту.

95% покупців приходять на базар у масках

За словами завідувача ринку Віктора Голяра, 95% покупців приходять на базар у масках: «люди більш-менш дисциплінованими стали. В кожного є друзі, знайомі, які хворіли. На початках було складніше, навіть доходило на воротах до бійок».

У продавців Держпродспоживслужба також перевіряла наявність засобів дезінфекції та ємкості для утилізації використаних засобів захисту. Цього року в Луцьку склали 35 протоколів про порушення, торік 120. Штрафи за це передбачено від 120 до 425 гривень.

Перевірити роботу цього ринку у Держпродспоживслужбі планують і наступного тижня. Порушення карантинних вимог також фіксують поліцейські. Як розповіла речниця Нацполіції Волині Ольга Бузулук, у 2020 році правоохоронці оформили майже 3 тисячі матеріалів, цього року уже понад 4 тисячі постанов і протоколів.

Читати також: Епіфаній розповів, як українці зможуть освятити паску на Великдень в умовах карантину

Джерело: Суспільне Волині