Подружжя втекло з будинку престарілих, зламавши замок за допомогою азбуки Морзе - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.56 € 33.44
Подружжя втекло з будинку престарілих, зламавши замок за допомогою азбуки Морзе

Після цього випадку адміністрація пообіцяла стареньким, що вони зможуть прогулюватися за межами закладу у супроводі співробітника.

Фото з сайту Суспільного.

Подружжя втекло з будинку престарілих, зламавши замок за допомогою азбуки Морзе

Подія трапилася в США. Для втілення задуму чоловік згадав отримані під час військової підготовки знання

В американському місті Лебнон (штат Теннессі) чоловік, що страждає деменцією і хворобою Альцгеймера, разом зі своєю дружиною втік з будинку для літніх людей, зламавши електронний замок на дверях за допомогою азбуки Морзе.

Як пише Суспільне з посиланням на агенцію The Tennessean, для втілення задуму чоловік згадав отримані під час військової підготовки знання.

Пенсіонер підслухав, як співробітники набирають цифри на клавіатурі, запам'ятав послідовність звуків і розшифрував код.

Пенсіонер підслухав, як співробітники набирають цифри на клавіатурі, запам'ятав послідовність звуків і розшифрував код. Втікачів знайшли через пів години за два квартали від будинку престарілих. Адміністрацію установи оштрафували на 2 тисячі доларів за те, що вона не проконтролювала підопічних.

Читайте також: Відомий волинянин Головань приймав на Пасху гостя-силача Вірастюка (Відео, фото)

Після цього випадку керівництво геріатричного закладу вирішило змінити всі коди на замках, а також пообіцяло його мешканцям, що вони зможуть прогулюватися за межами закладу у супроводі співробітника.