Польща за Україну в НАТО і в ЄС - Зеленський - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Польща за Україну в НАТО і в ЄС - Зеленський

Волинь-нова

Польща за Україну в НАТО і в ЄС - Зеленський

Польща не тільки підтримує прагнення України в ЄС і НАТО, але і не визнає анексії Криму і виступає за територіальну цілісність України

Польща підтримує український народ, Україну і її прагнення до Євросоюзу і до Північноатлантичного альянсу. Про це заявив президент Володимир Зеленський за підсумками зустрічі з президентом Польщі Анджеєм Дудою у Варшаві, повідомляє прес-служба глави держави.

«Наша сьогоднішня двостороння зустріч завершилася підписанням спільної декларації про європейську перспективу для України. В цьому питанні Польща весь час безперервно підтримує Україну», - сказала лідер Польщі.

Зеленський таку підтримку назвав «важливим сигналом» і подякував Дуді.

«Я вдячний за те, що Польща на чолі з президентом Дудою завжди захищає наш суверенітет і нашу територіальну цілісність і не визнає окупації українського півострова», - додав президент.

Нагадаємо, 3 травня Володимир Зеленський, перебуваючи з робочим візитом у Варшаві, підписав спільну декларацію президентів Польщі, Естонії, Латвії, Литви та України. Також стало відомо, що на спільній прес-конференції президентів Польщі та України Анджей Дуда заявив, що вступ України в НАТО обговорять на самітах у Бухаресті та Брюсселі.