Відомий ексрегіонал створює нову партію в Україні, обіцяє залучити волинян - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Відомий ексрегіонал створює нову партію в Україні, обіцяє залучити волинян

Борис Колесніков – ексвіцепрем’єр-міністр України, ексміністр інфраструктури, народний депутат V, VI та VII скликань від «Партії регіонів», бізнесмен.

Фото AFP.

Відомий ексрегіонал створює нову партію в Україні, обіцяє залучити волинян

Презентація цієї політичної сили відбудеться протягом наступних 30 днів

Політик, бізнесмен, соратник олігарха Ріната Ахметова, ексрегіонал Борис Колесніков створює нову партію. Про це він заявив у коментарі «Радіо Свобода».

«Я справді займаюся створенням нового політичного проекту. Він матиме назву «Україна – наш дім». Його основна ідея – зібрати найкращих людей з усіх сфер: промислового та аграрного сектору, сфери інформаційних технологій, медицини, освіти, соціальної сфери, малого та середнього бізнесу. Ідея створити таку партію у мене виникла давно, бо останнім часом в українській політиці гостро відчувається дефіцит професійних селфмейд-людей і політична сила, над якою я працюю, готова їх запропонувати», – розповів Колесніков.

У нас є спеціалісти і зі Львова, і з Ужгорода, і з Луцька, і з Вінниці, і з Одеси, і з Харкова, і з Дніпра.

Він наголосив, що нове об'єднання не буде партією одного регіону.

«У нас є спеціалісти і зі Львова, і з Ужгорода, і з Луцька, і з Вінниці, і з Одеси, і з Харкова, і з Дніпра. З «Опозиційного блоку» у партії поки що немає нікого, а з «Партії регіонів» – кілька людей. Конкретні прізвища ви зможете дізнатись на з’їзді», – зауважив Колесніков.

Він також додав, що основна мета його політсили – «менше номенклатурщини – більше свободи».

Читайте також: Брудна кремлівська провокація на Закарпатті: у Береговому поширили листівки українською з погрозами угорцям, але зробили у тексті типові для росіян помилки.

«Щодо потенційних виборців, то вони у нас є всюди: десь – більше, десь – менше, але всюди, від студентства до пенсіонерів», – підсумував Колесніков.

За словами політика, створенням партії «Україна – наш дім» він займається самостійно.

Наприкінці квітня у ЗМІ з’явилася інформація, що оточення Ріната Ахметова (а, можливо, і безпосередньо він сам) працює над створенням нового політичного проекту, який може про себе заявити вже протягом кількох наступних місяців.