В Індії вісім левів заразилися коронавірусом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
В Індії вісім левів заразилися коронавірусом

У восьми левів позитивний результат тесту на коронавірус.

Фото із сайту korrespondent.net.

В Індії вісім левів заразилися коронавірусом

Ветеринари, які працюють у парку, помітили в левів такі симптоми, як втрата апетиту, виділення з носа і кашель

В Індії вперше виявлено коронавірус COVID-19 у диких тварин. Інфекцію виявили ​​у восьми левів у зоопарку індійського міста Хайдарабад на півдні країни, повідомляє Times of India у вівторок, 4 травня.

«Після зоопарку Бронксу в Нью-Йорку, де вісім тигрів і левів мали позитивний результат на COVID в квітні минулого року, ніде не було зареєстровано таких випадків серед диких тварин. Однак у Гонконзі вірус виявили в собак і кішок», - сказав глава Центру досліджень дикої природи Шіріш Упадг'є, пише КорреспонденТ.

Ветеринари, які працюють у парку, наприкінці квітня помітили в левів такі симптоми, як втрата апетиту, виділення з носа і кашель.

Ветеринари, які працюють у парку, наприкінці квітня помітили в левів такі симптоми, як втрата апетиту, виділення з носа і кашель. У сафарі-зоні площею більше 160 квадратних метрів проживають 12 левів у віці близько 10 років. За підсумками дослідження, четверо самців і самок мають позитивний результат.

Ветеринари взяли зразки з ротоглотки тварин і відправили в Центр клітинної та молекулярної біології в Хайдарабаді. Вчені Центру проведуть секвенування геному, щоб з'ясувати, на який саме штам коронавірусу захворіли тварини.

Читайте також: У десятирічної дівчинки з Волині виявили рак: дитині потрібна допомога на лікування

Нагадаємо, Індія зараз на другому місці в світі за кількістю випадків COVID-19. За останніми даними, в країні зафіксували 20,3 млн випадків зараження. Померли більше 220 тисяч осіб, а одужали - 16,6 млн. В останні тижні в Індії фіксують рекордні темпи поширення пандемії.