Неофіційна назва «Токар»: чоловіки на Рівненщині визначали у кого найміцніші яйця (Фото. Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Неофіційна назва «Токар»: чоловіки на Рівненщині визначали у кого найміцніші яйця (Фото. Відео)

Цікавий турнір.

Фото зі сайту Радіо ТРЕК.

Неофіційна назва «Токар»: чоловіки на Рівненщині визначали у кого найміцніші яйця (Фото. Відео)

Унікальний великодній турнір провели у селі Вичівка на кордоні з Білоруссю

У мальовничому населеному пункті на 1400 осіб уже кілька років відбуваються змагання під неофіційною назвою «Токар». На другий день після Пасхи громада збирається біля храму, аби побитися крашанками. Про це інформує Радіо Трек.

 

 Усе як у спорті. По-серйозному.

Аби потрапити на турнір потрібно здати членський внесок і принести з собою 5 яєць, каже організатор змагань Роман Музичко: «Турнір у нас відкритий, але кожен, хто хоче взяти участь, має принести з собою 5 яєць. Крім того, для участі у змаганнях потрібен членський внесок – 20 гривень. Так цікавіше.

Цьогоріч у битві брали участь 18 людей. Усі - чоловіки. Є діти.

Бувають навіть спонсори, які дають на змагання 400 гривень. Призовий фонд ділять між переможцями. Одного разу з Зарічного шанувальник привіз страусине яйце, яке потрапило до призового фонду».

Цьогоріч у битві брали участь 18 людей. Усі - чоловіки. Є діти.

 

Найміцніші яйця у селі Вичівка були в Олександра Шкоди, який здобув перше місце.

Другий – син організатора Ярослав Музичко. Бронзу здобув Іван Терлецький.

Секрету міцності яєць немає: «Кожного року змінюється чемпіон. Бо це курячі яйця. Одного разу я був чемпіоном, потім було й 3 і 4 місце», - каже Роман Музичко.

 

 Читайте такожКитайці наминатимуть ківі червоного кольору

Змагання проводять у пам’ять про спортсмена Олексія Місюру та закінчують турнір покладанням квітів на його могилу. А биті крашанки відправляють у місцевий будинок для літніх людей.