Цуманські школярі вшанували пам'ять двох вояків УПА, полеглих у бою з бандами НКВС (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.71 € 31.36
Цуманські школярі вшанували пам'ять двох вояків УПА, полеглих у бою з бандами НКВС (Фото)

Оце так!

Фото КНПП "Цуманська пуща".

Цуманські школярі вшанували пам'ять двох вояків УПА, полеглих у бою з бандами НКВС (Фото)

І тюльпани посадили, і картоплі попоїли...

Напередодні дня пам'яті та примирення, присвяченого пам'яті жертв Другої світової війни вчителі та учні Цуманської ЗОШ традиційно відвідали «могилку» - так місцеві називають місце поховання двох бійців УПА, інформує КНПП «Цуманська пуща».

«Арендарчук Михайло Андрійович, 12.05.1921р.н. і Ховайло Володимир Зіновійович, 30.11.1927 р.н., загинули під час бою з НКВС в 1947 році.

Арендарчук Михайло Андрійович, 12.05.1921р.н. і Ховайло Володимир Зіновійович, 30.11.1927 р.н., загинули під час бою з НКВС в 1947 році.

Цьогоріч інженер відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Парку Микола Подзюбанчук долучився до акції, провів екскурсію, нагадавши молодому поколінню, як важливо пам’ятати свою історію.

З промовою звернувся до присутніх також цуманський декан протоієрей Тарас Манелюк

Під час заходу учасники прибрали могилку, помолилися за упокій загиблих, заспівали гімн. На завершення всіх почастували смачнющою печеною картоплею», - йдеться в дописі.

Читайте також: Чому білборд з Онуфрієм протримався на Волинській землі один день?