Невідомо, куди влучить: з'явилося перше фото гігантської 22-тонної ракети, яка падає на Землю - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Невідомо, куди влучить: з'явилося перше фото гігантської 22-тонної ракети, яка падає на Землю

Падіння ракети.

Фото ТСН.

Невідомо, куди влучить: з'явилося перше фото гігантської 22-тонної ракети, яка падає на Землю

Куди влучать уламки ракети - в Китаї точно сказати не можуть

Італійський астроном Джанлука Масі опублікував фото китайської ракети-носія, яка з величезною швидкістю падає на Землю. Ракета повинна приземлитись 8-10 травня, однак точне місце її падіння невідоме. 

Ракета важить 22-тонни, має 30 метрів в довжину і 5 метрів завширшки, інформує ТСН, посилаючись на Reuters.

Ексклюзивний знімок її падіння був зроблений, коли ракета перебувала на висоті приблизно 700 кілометрів.

Водночас Китай заявляє, що уламки його ракети навряд чи заподіють шкоду. Китайські експерти припускають, що уламки ракети впадуть в міжнародні води.

«Велика частина уламків згорить під час входу в атмосферу, залишивши лише дуже невелику частину, які можуть приземлитися в районах, віддалених від діяльності людини, або в океані», - йдеться у повідомленні.

Велика частина уламків згорить під час входу в атмосферу, залишивши лише дуже невелику частину, які можуть приземлитися в районах, віддалених від діяльності людини, або в океані

Нагадаємо, китайську ракету запустили на орбіту 29 квітня, але згодом ракета стала некерованою. Траєкторію польоту відстежують у Пентагоні – кажуть, в атмосферу Землі вона увійде орієнтовно 8 травня. Ракета рухається зі швидкістю 29 тисяч кілометрів за годину, тому фахівці не беруться прогнозувати, де саме впадуть уламки.

Читати також:  На Волині у небо здіймуться літаки

 

Джерело: ТСН