Алавес на останніх хвилинах врятував нічию із Леванте

Фінальний свисток зафіксував бойову нічию.

Фото із сайту football24.ua.

В рамках 35-го туру іспанської Прімери Леванте на виїзді не зумів втримати перемогу над Алавесом

Чемпіонат Іспанії 2020/21. 35-й тур

Алавес – Леванте – 2:2

Голи: Понс, 30, Хоселу, 88 – Моралес, 36, 42

Кадіс – Уеска – початок о 19:30

Атлетік – Осасуна – початок о 22:00

Суботню ігрову програму в іспанській Прімері відкривав поєдинок Алавес – Леванте. На 30-й хвилині господарі вирвались уперед – Понс своєчасно опинився у штрафному майданчику суперника, й після помилки захисника завдав потужного удару з льоту під ліву стійку. «Жаби» не забарились із відповіддю, й невдовзі рахунок зрівняв Моралес, а на 42-й він ще й оформив дубль, реалізувавши вихід віч-на-віч із голкіпером, пише футбол24.

Суботню ігрову програму в іспанській Прімері відкривав поєдинок Алавес – Леванте.

У другому таймі темп гри значно сповільнився. Гості грали на утримання результату, а гравці Алавеса відчайдушно намагались вирвати хоча б нічию. Вже на останніх хвилинах основного часу Дейверсон віддав чудову діагональ на Хоселу, яка вивела його на побачення із голкіпером – удар у дальній кут воріт – 2:2. Зрештою, фінальний свисток зафіксував бойову нічию.