Ахметов назвав футболіста Шахтаря, який за рік може коштувати 100 млн (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Ахметов назвав футболіста Шахтаря, який за рік може коштувати 100 млн (Фото)

Шахтар кілька років не робить покупок на ринку.

Фото із сайту football24.ua.

Ахметов назвав футболіста Шахтаря, який за рік може коштувати 100 млн (Фото)

Президент Шахтаря Рінат Ахметов оцінив можливість підсилення донецької команди

«У нас зламався Мораєс. Це велика втрата для клубу. З Тайсоном виникла така ситуація. Це були ключові гравці. Коноплянка у нас зламаний. Досвідчені гравці не в змозі були допомогти. Це проблема.

Він може коштувати один мільйон, а може коштувати сто – все залежить від нього.

А те, що, припустимо, старші не пускають молодь... Ну, молодь, як правило, не любить питати дозволу у старших.

Шахтар кілька років не робить покупок на ринку. Можливо хтось і потрібен у нападі. Але коли не було Мораєса, був Дентінью з Реалом, і ми провели дуже якісну гру. Ми виграли, а Дентінью показав себе на найвищому рівні.

Читайте також: Суркіс уклав парі з журналістом – президент Динамо пообіцяв дати інтерв'ю українською

У той же час є молоді гравці, є Фернандо, у якого якщо піде гра, повірте на слово, він в найближчий рік може коштувати сто мільйонів. У нього все для цього є. Він може коштувати один мільйон, а може коштувати сто – все залежить від нього. Але я хотів би, щоб він коштував двісті і щоб він був у Шахтарі», – цитує Ахметова офіційний сайт Шахтаря з посиланням на програму «Великий футбол».

×Нагадаємо, 22-річний Фернандо у поточному сезоні провів у складі «гірників» 23 матчі, в яких забив 1 гол і віддав 2 результативні передачі.

Фернандо.
Фернандо.