В Україні рекордно подешевшали огірки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
В Україні рекордно подешевшали огірки

Ддо четверга ціни на тепличні огірки в Україні досягли свого пікового значення в нинішньому сезоні.

Фото agronews.ua.

В Україні рекордно подешевшали огірки

З минулої п’ятниці гуртові ціни на огірки почали стрімко знижуватися

З минулої п’ятниці гуртові ціни на огірки нинішнього обороту як із стаціонарних, так і з плівкових теплиць почали стрімко знижуватися. Про це повідомляє EastFruit, пише  agronews.ua.

Зазначається, що, станом на 5 травня поточного року, оптові ціни на короткі огірки в Україні практично порівнялися з торішніми показниками і становлять $0,65 за кг.

Рік тому, станом на кінець квітня 2020 р., ціни на огірки в Україні вже опустилися нижче $0,5 за кг, а в нинішньому сезоні, на ті ж дати, цінники практично досягли позначки в $ 2,00 за кг. 

«Рік тому, станом на кінець квітня 2020 р., ціни на огірки в Україні вже опустилися нижче $0,5 за кг, а в нинішньому сезоні, на ті ж дати, цінники практично досягли позначки в $ 2,00 за кг. Але утримати цінники на рівні $ 1,95 за кг, продавцям вдалося зовсім на короткий час, так як пропозиція продукції на ринку почала стрімко збільшуватися», – зауважили аналітики.

Експерти зазначають, що в середині минулого тижня, продавці, продовжуючи підвищувати відпускні ціни на огірки, вели реалізацію наявних партій продукції, в середньому по $ 1,84 за кг, а до четверга, додавши 5-7% до вище озвученої вартості, ціни на тепличні огірки в Україні досягли свого пікового значення в нинішньому сезоні.