Чоловік вигнав з дому дружину з маленькою дочкою, щоб жити з коханкою - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Чоловік вигнав з дому дружину з маленькою дочкою, щоб жити з коханкою

Слідчі дії тривають.

Фото Нацполіція.

Чоловік вигнав з дому дружину з маленькою дочкою, щоб жити з коханкою

Порушник поміняв замки в квартирі і привів туди іншу жінку – зараз його дружині і дитині ніде жити, їх поселили в поліції

У Херсоні чоловік вигнав з дому свою дружину з шестирічною дочкою, щоб почати жити з іншою жінкою. Постраждала звернулася по допомогу до правоохоронців.

Про це повідомили в пресслужбі Нацполіції.

Зазначається, що 32-річна жінка розповіла, що чоловік «робить стосовно неї психологічне та економічне насильство», вигнав її з 6-річною дочкою, привів нову жінку, поміняв замки в квартирі і не пускає їх додому.

Сам же 33-річний чоловік пояснив, що більше не хоче жити в квартирі з жінкою, а стосовно майна буде вирішувати все в суді.

Потерпіла з дитиною була змушена ночувати у друзів, однак весь час не могла там залишатися. Їх тимчасово помістили у Кризовий центр для постраждалих від домашнього насильства.

Сам же 33-річний чоловік пояснив, що більше не хоче жити в квартирі з жінкою, а стосовно майна буде вирішувати все в суді. Копи склали на нього протокол за домашнє насильство.

Жінці ж нададуть юридичну та психологічну допомогу.

Читайте також: Оголена жінка з одягом в руках гуляла вулицею: її зупинила поліція (Фото, відео).