Бігав, стукав по авто і кричав: у Луцьку затримали наркоманів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Бігав, стукав по авто і кричав: у Луцьку затримали наркоманів

Одного з чоловіків затримали на Набережній.

Фото патрульних Волині.

Бігав, стукав по авто і кричав: у Луцьку затримали наркоманів

Патрульні поліцейські за кілька днів у Луцьку вкотре виявили осіб, які мали при собі, ймовірно, наркотичні речовини

7 травня на вулиці Набережній у Луцьку інспектори виявили чоловіка, який підозріло себе поводив та щось шукав у землі. До нього, відповідно до ст.34 Закону України «Про Національну поліцію», застосували превентивний захід поверхневу перевірку. Під час якої у чоловіка виявили поліетиленовий пакет з речовиною невідомого походження блакитного кольору, ззовні схожою на наркотичну.

Луцьким патрульним надійшло повідомлення про те, що на вулиці у одному із дворів бігає чоловік, який при тому кричить та стукає по авто.

Цього ж дня на цій же вулиці, близько 23-ї години, патрульні виявили ще одного чоловіка, який також щось шукав і уникав зорового контакту з інспекторами. У нього, під час превентивного заходу поверхневої перевірки, виявили поліетиленовий мішечок із невідомою порошкоподібною речовиною блакитного кольору. Наступного дня луцьким патрульним надійшло повідомлення про те, що на вулиці у одному із дворів бігає чоловік, який при тому кричить та стукає по авто.

Патрульні, які прибули на місце події, виявили в чоловіка ознаки наркотичного сп’яніння. Під час превентивного заходу у нього виявили прозорий пакет з речовиною білого кольору, ззовні схожою на наркотичну.

Читати також:  На центральному проспекті у Луцьку ріжуть липи

 

 

А 9 травня патрульні вкотре виявили підозрілого чоловіка на вулиці Набережній. Застосувавши превентивний захід поверхневу перевірку у нього виявили паперовий згорток з вмістом зеленої речовини, ззовні схожої на наркотичну.

У всіх випадках патрульні викликали на місце події слідчо-оперативну групу Луцького районного управління поліції.

Джерело: Патрульна поліція Волині