Курси НБУ $ 40.55 € 43.45
На Волині хочуть продати з молотка 14 державних об’єктів

14 об’єктів виставлять на продаж.

Фото ілюстративне.

На Волині хочуть продати з молотка 14 державних об’єктів

Продаватимуть державні будівлі з молотка

В рамках малої приватизації у Волинській області готуються аукціони з продажу 14 об’єктів нерухомості, більшість з яких - нежитлові будівлі. Взяти участь в аукціонах може кожен охочий, а нові пропозиції з’являються щотижня.

Як інформують у Волинській ОДА, відповідно до закону, до малої приватизації належать активи, вартість яких не перевищує 250 млн гривень. Проте здебільшого на продаж виставляються значно дешевші лоти - окремі будівлі, автомобілі, і лише іноді цілі майнові комплекси та підприємства.

Реклама Google

Трапляються й унікальні пропозиції – як, наприклад, пожежний автомобіль ЗИЛ 1991 року випуску (https://bit.ly/3hr5SBX), вже знятий з експлуатації. Зараз він готується до аукціону в Луцьку.

Раніше інформація про доступні лоти публікувалася лише в газеті «Вісник приватизації», проте Фонд державного майна України запустив зручний сайт, де тепер можна знайти усі наявні пропозиції. Це державні активи, які сьогодні здебільшого не використовуються. Мета їх приватизації - знайти нових власників, які зможуть дати їм нове життя: оновити, відкрити власний бізнес або ж просто ефективно використовувати. Саме підприємці найчастіше беруть участь в приватизаційних аукціонах.

Читати також:  Волинь отримала другу партію вакцини Pfizer: сьогодні мають щепити 114 людей

Продаж об’єктів відбувається онлайн в системі Прозоро.Продажі, що гарантує доступ до аукціонів для всіх охочих та виключає можливість маніпуляцій. тЗа інформацією ФДМУ, у 2020 році програма приватизації дозволила залучити до державного та місцевих бюджетів 3 млрд гривень. Цього року планку встановили ще вище - на аукціонах планується отримати 12 млрд гривень надходжень.

Перелік доступних для приватизації об’єктів доступний за посиланням.

Джерело: Волинська ОДА
Telegram Channel