Злапали директора дитячої спортшколи, який змушував підлеглих збирати з батьків кругленькі суми - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.03 € 32.77
Злапали директора дитячої спортшколи, який змушував підлеглих збирати з батьків кругленькі суми

Нічого собі!

Фото Національної поліції.

Злапали директора дитячої спортшколи, який змушував підлеглих збирати з батьків кругленькі суми

Керівник ще й займався шантажем...

В Одесі викрито директора дитячої спортивної школи, який примушував підлеглих щомісяця збирати з батьків учнів гроші на її «потреби».

Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Одеській області, інформує УНІАН.

Зазначається, що він змушував своїх підлеглих писати заяви про звільнення з роботи без зазначення дати, а потім, погрожуючи, що дасть їм хід, вимагав щомісячно збирати з батьків учнів кошти «на потреби школи».

Зазначається, що він змушував своїх підлеглих писати заяви про звільнення з роботи без зазначення дати, а потім, погрожуючи, що дасть їм хід, вимагав щомісячно збирати з батьків учнів кошти «на потреби школи». Суми поборів коливалися від 8 до 16 тисяч гривень.

Дії фігуранта задокументовано в процесуальному порядку. Цього тижня під час санкціонованого обшуку в його кабінеті поліцейські вилучили оригінали заяв про звільнення підлеглих та інші речові докази.

Порушено провадження у ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою) Кримінального кодексу України.

Читайте також: Ревнивець зарізав чоловіка на поминках (Фото).