Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
Загинули 8 млн бджіл, яких відправили Укрпоштою

Бджолярі звернулись до поліції і збираються судитись із Укрпоштою.

Фото agronews.ua.

Загинули 8 млн бджіл, яких відправили Укрпоштою

Вартість усіх відправлених поштою бджіл на ринку складає близько 500 тисяч гривень

8 мільйонів бджіл відправили Укрпоштою із Закарпаття. Але вони загинули через відсутність кисню. Подія сталася 11 травня. Про це повідомив в своєму Telegram-каналі журналіст Віталій Глагола, пише agronews.ua.

За його словами, бджолярі із Іршави і Виноградова спеціальні пакети із бжолами, маткою і спецільним розплодом надіслали Укрпоштою до замовників.

400 спеціальних пакетів працівники Укрпошти везли у звичайній вантажівці Hyundai.

400 спеціальних пакетів працівники Укрпошти везли у звичайній вантажівці Hyundai. Через відсутність кисню і відсіків для провітрювання усі 8 мільйонів бджіл, що були у вантажівці не вижили. Це виявили в Ужгороді за кілька годин після відправки.

400 спеціальних пакетів працівники Укрпошти везли у звичайній вантажівці Hyundai.

Реклама Google

Бджолярі звернулись до поліції і збираються судитись із Укрпоштою. Вартість усіх відправлених поштою бджіл на ринку складає близько 500 тисяч гривень.

«Вони просто запарились у тій вантажівці без кисню і під розпеченими металом. Вони ж живі – це не просто вантаж. Бджолам теж треба кисень, а тут його не було ще й у спеку. У мене серце розривається від побаченого вчора. Справа не тільки у матеріальних збитках – бджіл шкода неймовірно», – розповіла журналістові одна із пасічниць Марія Лендел.

Telegram Channel