Курси НБУ $ 40.65 € 43.55
Тетяна Чорновол спростувала фейки Гордона про Маріуполь

У 2014 Тетяна Чорновол була у складі «Азову».

Фото facebook.com.

Тетяна Чорновол спростувала фейки Гордона про Маріуполь

Політик заявила, що журналіст поширює інформацію, яка надходить від кремлівських агентів

Тетяна Чорновол, яка безпосередньо брала участь у бойових діях під Маріуполем у червні 2014 року, в ефірі програми «Право на владу» на каналі «1+1» вщент розбила  заяви журналіста Дмитра Гордона щодо «здачі» міста, передає «Перший».

«Щодо пана Гордона. Я би вам не рекомендувала йти в суд стосовно Маріуполя, тому що ви не знаєте, що там було. А я знаю», – зазначила Чорновол. 

Реклама Google

Воювала армія, зокрема 72 бригада. Воювала Нацгвардія, вони йшли в бій. Мали втрати.

«Я тоді була в складі «Азову». Я не хочу сказати, що «Азов» не готовий був захистити Маріуполь – звичайно, готовий. Ми всі палали бажанням захистити Маріуполь. Весь склад «Азову» тоді стояв на блок-посту зі зброєю і чекав нашої черги піти в бій. Нагадаю, тоді російські війська наступали на Маріуполь. Однак в бій ми не пішли – воювала армія, зокрема 72 бригада. Воювала Нацгвардія, вони йшли в бій. Мали втрати. Ми стояли на блокпосту, бо чекали в принципі наказу піти в бій, але так в бій ми не пішли. Шанси у нас були невеликі, тому що «Азов» тоді був озброєний фактично виключно автоматами, тому це було раціональне рішення українського командування – притримувати «Азов» в резерві. Ситуація була досить складна, але треба відзначити особливу роль української артилерії, яка нанесла великі втрати російським десантникам, які тоді були під Маріуполем. І це дало можливість тоді Порошенку з позиції сили вести переговори по Мінських угодах. Тому я хочу відзначити, що той день – це була велика перемога Порошенка. Зокрема, завдяки їй я залишилась, наприклад, жива і багато хто інший залишився живий», – розповіла Тетяна Чорновол.

«Ви хочете сказати, що я – агент російський чи що ви хочете сказати?», – запитав Гордон.

Читайте також: Вікторія СЮМАР: «Щомісяця депутатам-«слугам» доплачують 6 мільйонів доларів».

«Ви послуговуєтесь інформацією, яка надходить від кремлівських агентів. Зрозуміло, яку сторону ви захищаєте», – зауважила Тетяна Чорновол.

Співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов запитав у Гордона, чи знає він, коли було звільнено Маріуполь. 

«У червні – 14 чи 15», – відповів Дмитро Гордон.  

 «13 червня 2014–го року. Коли Порошенко став Головнокомандувачем? 7 червня 2014-го року. Менш ніж через тиждень Маріуполь було звільнено. Оці дві цифри показують брехню цієї людини. Хотів би сказати Гордону, що за фейки і брехню будете відповідати в суді», – резюмував Герасимов.

Telegram Channel