Порошенко у річницю депортації кримських татар: з болем відчуваю, як важко знову виживати у реаліях «русского міра» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.04 € 32.79
Порошенко у річницю депортації кримських татар: з болем відчуваю, як важко знову виживати у реаліях «русского міра»

Волинь-нова

Порошенко у річницю депортації кримських татар: з болем відчуваю, як важко знову виживати у реаліях «русского міра»

18 травня 1944 року сталінські кати почали раптову і жорстоку депортацію кримських татар з рідної землі

Внаслідок цього брутального злочину від голоду, хвороб та виснаження у місцях заслання загинуло понад 30 тисяч кримських татар. І це статистика тільки першого року! Насправді реальний розмір втрат важко встановити, бо ми добре пам’ятаємо, як робилась офіційна статистика в СРСР.

Безумовно, це був геноцид — один із найтяжчих злочинів, який може бути вчинений проти людства. Ще за часів мого президентства, 12 листопада 2015 року парламент України нарешті назвав речі своїми іменами і визнав депортацію 1944 року геноцидом.

Нині сталінські кати втілилися у цілком реальних режимників Путіна і чинять жорстокі і цинічні злочини над невинними людьми — викрадення, катування, позбавлення волі на півострові продовжуються.

На жаль, боротьба із примарами червоного терору продовжується і зараз, 77 років потому. Нині сталінські кати втілилися у цілком реальних режимників Путіна і чинять жорстокі і цинічні злочини над невинними людьми — викрадення, катування, позбавлення волі на півострові продовжуються.

З болем відчуваю як важко кримським татарам знов виживати у реаліях «русского міра». Звертаюся до братів-татарів: «Європейська Солідарність» з вами. Увесь цивілізований світ з вами!

Читайте також у нас: Порошенко попросив Байдена зустрітися з Зеленським.

Вірю, український суверенітет неодмінно буде відновлено на Кримському півострові і Крим повернеться до України. Слава незламному і вільнолюбному кримськотатарському народові! Слава Україні.

 

 

Джерело: ЄС.