Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
Батько 10-річної дівчинки, яка випала з вікна, вчиняв домашнє насильство

Дитина пішла до себе у кімнату та вистрибнула з вікна.

Фото Google.

Батько 10-річної дівчинки, яка випала з вікна, вчиняв домашнє насильство

Львівське подружжя, донька якого постраждала внаслідок падіння з висоти третього поверху, уже потрапляло у поле зору правоохоронців

Батька 10-річної дівчинки притягали до відповідальності за домашнє насильство. У день, коли трапився трагічний випадок, дівчинка відпрошувалась у мами погуляти. Галина Л. перебуває в лікарні, медики дають позитивні прогнози щодо її одужання. Про це пише ZAXID.NET.

38-річні Галина та Володимир проживають у квартирі багатоповерхівки на вул. Шевченка, 366А. У подружжя є двоє дітей – 10-річна донька та 7-річний син. Діти ходять у школу №92.

Батьки ніде не працюють. Разом з ним проживає батько Володимира, який теж є безробітним. У родини станом на 2020 рік були борги за комунальні послуги та непогашені кредити у банку. Сім’ї  час від часу допомагають родичі з села, передаючи домашні продукти.

Реклама Google

10-річна дівчинка сама кілька разів викликала поліцію, бо її батьки билися.

Сусіди розповіли, що подружжя зловживає спиртним, у них в квартирі часто бувають гості. 10-річна дівчинка сама кілька разів викликала поліцію, бо її батьки билися.

«Діти пропускають заняття у школі та скаржаться одноліткам, що недоїдають. Дівчина – дуже хороша дитина, завжди доглядає за молодшим братиком, гуляє з ним на вулиці, готує їсти», – розповіла пані Надія, мешканка будинку, де проживає сім’я.

Судячи з даних судового реєстру, поліція справді кілька разів складала протоколи на чоловіка за сімейне насильство щодо дружини. Шевченківський районний суд штрафував чоловіка на 170 грн та виписував йому заборонювальний припис, який він порушував.

У вечір, коли трапився трагічний випадок, 18 травня, 10-річна Галина відпрошувалась у мами погуляти на вулицю. Матір сказала дівчинці, що не відпустить її надвір, поки та не вивчить молитву до першого причастя. Після цього дівчинка пішла до себе у кімнату та вистрибнула з вікна.

Нагадаємо, у Луцьку з вікна чотириповерхівки випала дівчина.

Львівська поліція уже відкрила кримінальне провадження за ст. 166 ККУ (злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною). Правоохоронці кажуть, що раніше жодних випадків стосовно невиконання батьківських обов’язків у цій сім’ї не фіксували. Водночас поліцейські підтвердили, що справді навідували сім'ю за викликами про сімейн насильство.

Керівниця Львівського міського центру соціальних служб Алла Горбач натомість повідомила, що у соцслужби раніше вже надходило повідомлення про цю родину. Зараз керівництво центру з’ясовує, що саме зазначалось у цьому повідомленні і яка робота проводилась з батьками 10-річної дівчинки після нього.

Заступник головного лікаря міської дитячої клінічної лікарні Федір Осим розповів, що 10-річну Галину уже перевели з реанімації у нейрохірургічне відділення. У неї діагностували струс мозку та підозру на перелом хребців поперекового відділу хребта. Сьогодні їй проведуть КТ, щоб уточнити діагноз. Дівчинка перебуває у свідомості та може рухатись. Загалом її стан медики оцінюють як середньої важкості та ставлять позитивні прогнози на одужання.

Telegram Channel