Курси НБУ $ 40.52 € 43.43
Сонячні панелі в Луцьку - нерантабельні, - мер

Взимку сонячні панелі потребують додаткового обслуговування.

Фото із сайту volynnews.com.

Сонячні панелі в Луцьку - нерантабельні, - мер

На території Луцької громади фактично не встановлюватимуть ліхтарів на сонячних панелях

Про це під час засідання виконкому 19 травня повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук, передає ІА Волинські новини.

Плануємо мінімально використовувати освітлення на сонячній енергії, бо воно показало неефективність.

«Впроваджуючи технології освітлення на сонячних панелях у приєднаних до Луцька громадах та селах, ми зрозуміли, що встановлювати прилади, які працюють від сонця – нерентабельно. Плануємо мінімально використовувати освітлення на сонячній енергії, бо воно показало неефективність», - заначив міський очільник.

Реклама Google

З його слів, у порівнянні з тими країнами, де зазвичай використовують освітлення, що працює на сонячній енергії, на Волині її недостатньо. Більше того, взимку сонячні панелі потребують додаткового обслуговування, зокрема, їх необхідно очищувати від снігу, інакше вони не будуть працювати.

Читайте також: Багато закладів харчування не пережили локдаун

«Всі ці прилади мають обмежений термін служби - їх потрібно оновлювати раз в 3-5 років. Тому ми будемо використовувати освітлення, що працює від сонячної енергії в дуже рідкісних випадках, а там, де можна провести мережу, будемо її проводити», - проінформував Ігор Поліщук.

Також він зазначив, що такі висновки фахівці із міської ради зробили на основі ретельно проведеного економічного аналізу.

Telegram Channel