![На Волині говорили про лідерство жінок з часів Старого Завіту](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/j/7m/gdiulb-0x0-2047x1365-z7u46ak6h6phe3lei5dtuad6ozbis7mj.jpg)
Відкрита лекція «Жінки-лідерки у Старому Завіті: Марія, Рут, Юдит».
На Волині говорили про лідерство жінок з часів Старого Завіту
Волинській православній богословській академії відбулась зустріч з представниками Центру Союзу Українок Америки жіночих студій в УКУ, студентства й викладачів ВПБА
19 травня 2021 року у Волинській православній богословській академії відбулась зустріч з представниками Центру Союзу Українок Америки жіночих студій в УКУ, студентства й викладачів ВПБА. Пані Ольга Малецька, менеджер центру, розповіла про історію жіночих студій від моменту заснування до сьогодення, ознайомила присутніх з напрямом їхньої діяльності, доповіла про організацію навчальних програм, відкритих лекцій, семінарів, конференцій, видавничу діяльність. У свою чергу пані Галина Теслюк, керівник Центру Союзу Українок Америки, презентувала книгу італійського священника Енцо Б’янкі «Ісус і жінки», в якій відмітила особистість жінок, які були біля Ісуса Христа в час Його земного життя.
Жінка – заміжня чи ні, матір чи ні, вдова… – може бути чимось більшим, аніж біологічною матір’ю, оскільки, якщо слухає слово Бога, є ученицею, сестрою і матір’ю Ісуса та інших
У наступній частині зустрічі лекторка розповіла про свої дослідження на тему: «Жінки-лідерки у Старому Завіті: Марія, Рут, Юдит». Тут пані Галина непросто подала характеристику згаданих постатей, але й провела паралелі із сучасними жінками.
На закінчення, присутні задали питання лекторці, на які отримали розгорнуті і змістовні відповіді.
Проректор з навчальної роботи прот. Ігор Скиба подякував візитерам за цікаву і корисну зустріч, а також висловив сподівання на подальшу плодотворну співпрацю.
Для гостей провели екскурсію Волинською православною богословською академією.
Читайте також:
«Жінка – заміжня чи ні, матір чи ні, вдова… – може бути чимось більшим, аніж біологічною матір’ю, оскільки, якщо слухає слово Бога, є ученицею, сестрою і матір’ю Ісуса та інших», –пише Енцо Б’янкі.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/gt/ubztg5-0x0-2048x1365-nlan4dsvmwfuel4jrbc3524cr7tnlgtz.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/f/fi/rr6e5t-0x0-2048x1365-yhlv4esifwzgpix7oh7onnopnywuwfif.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/j/6l/pft6xx-0x0-2048x1365-6wchypn7jaw5oi342ngarqhu3fgw46lj.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/s/n2/7gk2ph-0x0-2048x1365-24qqekgxfkv6xegxrsrbld5dgjialn2s.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/gb/ni4774-0x0-2048x1365-m2z4p4wh6dfeo2b2qpofylxftyqmpgbh.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)