Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
Підліток наклав на себе руки після смерті батьків від COVID-19: стали відомі нові подробиці (Фото)

Тривають слідчі дії.

Фото obozrevatel.

Підліток наклав на себе руки після смерті батьків від COVID-19: стали відомі нові подробиці (Фото)

У четвер, 20 травня, на Київщині поховають 15-річного Дениса Родікова, який 17-го числа зістрибнув з мосту й помер через добу в лікарні

Його багатодітні прийомні батьки в березні померли від коронавірусу. Проте друзі та знайомі не готові стверджувати, що саме це підштовхнуло хлопця накласти на себе руки. Психологи теж не виявили в підлітка поганих думок.

Детальніше читайте в матеріалі OBOZREVATEL.

Зараз близькі готуються до похорону Дениса. У школі в селі Данилівка, де він навчався в 10 класі, встановили траурне фото хлопчика. Викладачі та однокласники не можуть отямитися після трагедії.

На сторінці школи у Facebook з'явилося співчуття рідним, відзначається, що Денис був «дуже активним, життєрадісним і світлим юнаком, який тільки починав будувати свої плани на життя, вдихав кожну його мить на повні груди, радував своїх рідних, близьких і друзів, мріяв, любив...»

Коли мама й тато були живі, то Володя автомобілем відвозив їх до школи в сусіднє село і привозив назад.

«Діти не вмирають, вони стають ангелами й дивляться на нас із небес!» – написано в повідомленні.

Це вже третя втрата в сім'ї Родікових, у березні діти пережили смерть своїх батьків – Діани й Володимира, які померли від коронавірусу. У них було п'ятеро рідних і вісім прийомних дітей.

Опіку над усіма взяла на себе 21-річна Олександра, старша дочка, яка рік тому вийшла заміж. Поки оформлялися документи, діти перебували в притулку, де з ними спілкувалися психологи.

 

 Жителі села Липовий Скиток на Фастівщині розповідають, що сім'я займалася облаштуванням свого будинку. «Я бачив, як їм привозили меблі, вони тягали нові матраци. Словом, оновлювали свій будинок. Олександра цілком давала раду з дітьми. Жодних конфліктів ні при батьках, ні після їхньої смерті в них не було. Коли мама й тато були живі, то Володя автомобілем відвозив їх до школи в сусіднє село і привозив назад. А тепер вони ходили самі або їх привозив шкільний автобус. Усі вчилися, старалися», – розповів один із місцевих чоловіків.

 

 «Діти були щасливі. Нарешті повернулися. У притулку з ними працювали психологи, і, наскільки я знаю, все у них було добре. Після Великодня я рази три заходив до них. Ми намагалися з дітьми не порушувати тему смерті рідних, я говорив їм слова втіхи. Бачив Дениса, він був товариським, зовсім не замкнутим. Ми розмовляли з ним. Він захоплювався спортом, користувався увагою дівчат, був веселим, мав багато друзів. Просто в голові не вкладається, чому він так вчинив», – говорить місцевий священник отець Сергій.

Він припускає, що причиною самогубства Дениса могли стати горезвісні «групи смерті». «Зверніть увагу, що в соцмережі він вказав дату смерті – 17 травня 2021 року. Так зазвичай роблять ті, кого втягують у ці групи», – вважає священник. Хоча це лише його версія.

Читайте також: На Горохівщині у страшній ДТП постраждало немовля: подробиці (Фото).

 

Telegram Channel