Річниця Волновахи: Віталій з нареченою вже встигли купити обручки (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
Річниця Волновахи: Віталій з нареченою вже встигли купити обручки (Відео)

«Мама, я 45 днів пробуду і прийду додому».

Фото із сайту suspilne.media.

Річниця Волновахи: Віталій з нареченою вже встигли купити обручки (Відео)

Сім років тому, 22 травня неподалік міста Волноваха Донецької області відбувся бій, у якому загинули 18 бійців колишньої 51 ОМБР. 16 з них – волиняни

У роковини бою лучанка Марія Махновець завжди згадує бійців, які не повернулися додому, та свого сина Віталія Махновця, пише Суспільне.

Незадовго до цього з нареченою встигли купити обручки.

Віталія мобілізували до війська в березні 2014 року. Після навчань на полігоні його підрозділ відправили на Схід. В травні солдат-гранатометник ніс службу на блок-посту №10, що був під Волновахою.

Марія Махновець пригадує: розмовляла з сином телефоном щодня. Віталій розповідав мамі та сестрі про побут військових і товаришів по службі. «Він казав «мама, я 45 днів пробуду і прийду додому, дуже хотів жити», – каже Марія Махновець.

Читайте також: Зеленський оцінив імовірність війни з РФ

У тому бою смертельно поранили і Віталія Махновця. Незадовго до цього з нареченою встигли купити обручки. Планував одружитися, але «не судилося», – каже мама. У кімнаті сина жінка лишила усі його речі на місцях.