Курси НБУ $ 38.16 € 41.26
Колишній репортер волинського «Аверса» виграв суд у Володимира Зеленського (Відео)

Феміда визнала, що глава держави ухвалив незаконне рішення.

Фото Pixabay.

Колишній репортер волинського «Аверса» виграв суд у Володимира Зеленського (Відео)

Офіс Президента України Володимира Зеленського програв апеляцію щодо звільнення уродженця Маневиччини Володимира Горковенка з посади члена Нацради з питань телебачення і радіомовлення

Президент України Володимир Зеленський має виконати свою передвиборчу обіцянку та піди у відставку за порушення закону України. Про це в ефірі «Прямого» заявив Володимир Горковенко.

Це політичний крок. Ми пропонуємо президенту виконати свою політичну обіцянку – піти у відставку.

 

Він нагадав, що Офіс Президента України Володимира Зеленського програв апеляцію щодо звільнення його з посади члена Нацради з питань телебачення і радіомовлення. Крім того, рішенням Верховного Суду встановлено, що президент не мав права звільняти Горковенка з посади, а скасування указу про його призначення є протиправним рішенням.

Нагадаємо, жителі 5 сіл біля кордону з Євросоюзом лишилися без маршрутки через корупцію.

«Це політичний крок. Ми пропонуємо президенту виконати свою політичну обіцянку – піти у відставку. Якщо він порушить закон, то виконає обіцянку і піде з посади. Порушив не вперше, але напевно це перше рішення суду, яке це порушення підтверджує. Тому ми це рішення суд їм (адміністрації Офісу президента – ред.) обов’язково надамо. Друге розглядаємо можливості ще одного судового позову, щодо компенсації завданих збитків, які пов’язані з протиправним указом і рішенням президента України», – заявив Горковенко.

«Судовим рішенням, остаточним, яке набрало законної сили прямо констатовано, що, на жаль, президент порушив закон», – додав адвокат Володимира Горковенка Станіслав Кунянський.

До речі, свою кар’єру уродженець села Красноволя Луцького (донедавна Маневицького) району розпочинав у Луцьку на ТРК «Аверс». Згодом працював на телеканалах «Інтер», «ICTV» та «Україна». У 2019 року призначений членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. 24 травня Володимир Зеленський скасував указ президента Петра Порошенка про це кадрове рішення, що і визнано судом незаконним.

 

Telegram Channel