У Луцьку діти, граючись м’ячем, створили аварійну ситуацію (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.20 € 30.49
У Луцьку діти, граючись м’ячем, створили аварійну ситуацію (Відео)

Небезпечні ігри!

Фото з фейсбук-сторінки Муніципальної варти.

У Луцьку діти, граючись м’ячем, створили аварійну ситуацію (Відео)

Муніципали провели профілактичну бесіду

21 травня о 21:09 на вулиці Богдана Хмельницького диспетчером Центру безпеки міста Луцьк було виявлено, як група дітей, граючись м’ячем, створили небезпечні ситуації на дорозі. Розуміючи пряму загрозу життю та здоров’ю підлітків, працівником Департаменту муніципальної варти було негайно проведено профілактичну бесіду, щодо неприпустимості таких «ігор».

Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, не допускайте ігор дітей з м’ячем, катання на велосипеді, роликах на проїжджій частині дороги та поблизу неї, і, звичайно, дотримуйтесь правил дорожнього руху самі.

«Шановні батьки! Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, не допускайте ігор дітей з м’ячем, катання на велосипеді, роликах на проїжджій частині дороги та поблизу неї, і, звичайно, дотримуйтесь правил дорожнього руху самі, адже найкраще навчання – це ваш приклад особистої поведінки», – йдеться на фейсбук-сторінці Департаменту Муніципальної варти Луцька.