У луцькій лікарні врятували хворого на коронавірус з ураженням легень 80% (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.37 € 30.64
У луцькій лікарні врятували хворого на коронавірус з ураженням легень 80% (Фото)

Медики кажуть, що одужують після такого стану рідко.

Фото Pixabay.

У луцькій лікарні врятували хворого на коронавірус з ураженням легень 80% (Фото)

Пацієнт не міг самостійно дихати понад 20 днів

Юрій Корнелюк поступив у приймальне відділення Тимчасового інфекційного стаціонару 16 квітня і був госпіталізований у відділенння, де лежать пацієнти з непідтвердженими діагнозами. Наступного дня у нього підтвердили коронавірус.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Луцької міської клінічної лікарні.

- Пацієнт був у край важкому стані, у критичному. У нього було велике ураження легень, до 80%. З‘явились ознаки дихальної недостатності, тому його перевели в палату інтенсивної терапії, - розповідає лікар-анестезіолог Богдан Орлецький.

Я щохвилини, щосекунди молилась за здоров‘я свого сина і за здоров‘я усіх медиків, які працюють у вашому коронавірусному шпиталі.

Хворого підключили до апарату ШВЛ. Після того, як продовжували наростати ознаки дихальної недостатності, почались ознаки запалення, септичного ураження, був заінтубований, тобто, була введена спеціальна трубка у трахею з метою захисту дихальних шляхів пацієнта і проведення механічної вентиляції легень.

Був введений у медикаментозну кому. Проводили протокольну терапію з лікування Covid-19. Зробили оперативне втручання і наклали трахеостому. Пацієнт сумарно 23 дні знаходився під апаратом ШВЛ. 7 травня виведений у свідомість. Почав вставати, сам харчуватися. Після стабілізації стану та негативного результату ПЛР виписаний додому.

– Я щохвилини, щосекунди молилась за здоров‘я свого сина і за здоров‘я усіх медиків, які працюють у вашому коронавірусному шпиталі. Тому прийшла до Андрія Сергійовича Смольянінова, заступника директора, щоб в його особі сердечно подякувати усім за порятунок свого сина, - каже пані Ніна.

Лікар Богдан Орлецький стверджує, що з такого стану хворі виходять рідко, ще рідше - без будь-яких порушень і залишкових змін.

Читайте також: На Волині за добу від коронавірусу померло 6 людей.