Десятьох волинян покарали за використання підроблених тестів на коронавірус на «Ягодині» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.35 € 30.57
Десятьох волинян покарали за використання підроблених тестів на коронавірус на «Ягодині»

Не вийшло обманути прикордонників.

Фото з відкритих джерел.

Десятьох волинян покарали за використання підроблених тестів на коронавірус на «Ягодині»

Хотіли схитрувати, не вийшло

За клопотанням прокурорів Любомльського відділу Ковельської окружної прокуратури Любомльський районний суд розглянув у спрощеному провадженні матеріали кримінальних проваджень про використання десятьма жителями Камінь-Каширщини завідомо підроблених документів (ч. 4 ст. 358 КК України)

Увечері 25 квітня 2021 року чоловіки, які поверталися із заробітків з Республіки Польща, під час проходження прикордонного контролю в пункті пропуску «Ягодин», аби уникнути обов'язку перебувати на самоізоляції задля запобігання поширенню хвороби, спричиненої вірусом COVID-19, надали працівникам Державної прикордонної служби України підроблені довідки про негативний тест на коронавірус.

Чоловіки, які поверталися із заробітків з Республіки Польща, під час проходження прикордонного контролю в пункті пропуску «Ягодин», аби уникнути обов'язку перебувати на самоізоляції задля запобігання поширенню хвороби, спричиненої вірусом COVID-19, надали працівникам Державної прикордонної служби України підроблені довідки про негативний тест на коронавірус.

 Усіх їх суд визнав винними у використанні завідомо підробленого документа й призначив покарання у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн) кожному.

Читати також: Як українська і польська сторони боротимуться із чергами вантажівок на «Ягодині»

Джерело: Пресслужба обласної прокуратури