Епіфаній нагородив медаллю капелана луцьких нацгвардійців (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
Епіфаній нагородив медаллю капелана луцьких нацгвардійців (Фото)

Епіфаній та нацгвардієць Сергій Лівончук.

Фото зі сторінки луцької нацгвардії у фейсбуці.

Епіфаній нагородив медаллю капелана луцьких нацгвардійців (Фото)

Предстоятель ПЦУ Епіфаній нагородив медаллю капелана луцьких гвардійців Сергія Лівончука

27 травня у Михайлівському Золотоверхому монастирі відбулася зустріч Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Епіфанія з військовими капеланами Національної гвардії України. У метрополії Православної церкви України митрополит Епіфаній вручив медалі за жертовність і любов до України.

«Хочу подякувати кожному із вас за опіку над нашими воїнами. У цей непростий час протистояння російській агресії ви робите важливу справу – надихаєте захисників України. Тож цими відзнаками я хочу і вас надихнути на продовження плідної праці», – сказав Митрополит Епіфаній.

Церковні нагороди отримали 15 священнослужителів з різних регіонів. Серед них - капелан військової частини 1141 отець Сергій Лівончук.

Загалом церковні нагороди отримали 15 священнослужителів з різних регіонів. Серед них - капелан військової частини 1141 отець Сергій Лівончук.

«Приємно і водночас відповідально отримувати нагороди такого рівня. Для мене це стимул ще з більшими силами і натхненням трудитися на ниві Христовій, допомагати воїнам, бути для них духовним наставником і захисником», - поділився враженнями отець Сергій Лівончук.

Читати також: Сьогодні у монастирі єзуїтів стартує унікальний арт-променад «Так звучить Луцьк!»

 

 

Джерело: Військова частина 1141 Національної гвардії України м. Луцьк