Перейшла мінне поле, аби потрапити в Україну: з окупованої Горлівки втекла 16-річна дівчина - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
Перейшла мінне поле, аби потрапити в Україну: з окупованої Горлівки втекла 16-річна дівчина

Поліція Донеччини взяла під опіку неповнолітню мешканку так званої «ДНР», яка прийшла на лінію розмежування.

Фото МВС.

Перейшла мінне поле, аби потрапити в Україну: з окупованої Горлівки втекла 16-річна дівчина

Сказала, що хоче жити і навчатися на території неокупованої України

У Донецькій області поліція  взяла під опіку неповнолітню мешканку так званої «ДНР», яка прийшла на лінію розмежування. Дівчина заявила, що хоче жити в Україні.

Про це повідомляє ТСН з посилання на МВС.

Вчора, 28 травня, близько 23:00 на позиції Збройних сил України з боку псевдореспубліки біля селища Верхньоторецьке вийшла 16-річна дівчина. Вона разом з бабусею мешкає у Горлівці і має паспорт громадянки так званої «Донецької народної республіки». 

Дівчина розповіла, що свідомо прийшла на лінію розмежування селища Верхньоторецьке, перейшовши мінні поля. 

Дівчина розповіла, що свідомо прийшла на лінію розмежування селища Верхньоторецьке, перейшовши мінні поля. Вона повідомила про бажання проживати на території неокупованої України. Зі слів дівчини, вона має родичів на Західній Україні. 

«Наразі дівчиною опікується ювенальна поліція Донеччини та соціальна служба. ЇЇ оглянули медики, тілесних ушкоджень не має. З дівчиною працюють психологи. До встановлення всіх обставин неповнолітня перебуватиме у притулку під наглядом поліцейських та працівників органів опіки дітей», –  розповіли у пресслужбі МВС.

Читайте також:  Всі, хто хотіли, поїхали? Історія Олени та її доньки, які покинули окупований Донбас, але потім вирішили повернутися

 

Джерело: МВС України