Рятувала маму: на Рівненщині 9-річна дівчинка тяжко поранила батька - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.56
Рятувала маму: на Рівненщині 9-річна дівчинка тяжко поранила батька

Дівчинка захищала маму.

Фото ТСН.

Рятувала маму: на Рівненщині 9-річна дівчинка тяжко поранила батька

Дівчинці кримінальна відповідальність не загрожує

Захищаючи маму, ледь не вбила батька. 9-річна дівчинка встромила ножа в спину своєму татові. Сталося це в місті Костопіль, на Рівненщині. Між подружжям виникла сварка, розповідають у поліції, і чоловік накинувся на свою дружину. Дитина, що була свідком інциденту, схопила ножа, і рятуючи матір, завдала тяжкого поранення батькові. 

Про це інформує ТСН.
Сусіди про 9-річну Дашу, яка встромила ніж в спину своєму татові, кажуть, що знущань в родині більше не можна було терпіти. Нині те, що сталося в одній з квартир цієї п'ятиповерхівки обговорює уся округа. Увечері до пані Галини постукала злякана сусідка.
«Мені сказала, викличте швидку і я викликала. Я, як глянула, що кров, то дуже злякалася», - каже сусідка Галина. 
Виявилося, що у сусідній квартирі через сімейний скандал за ніж схопилася 9-річна дівчинка.

«У сім'ї виник конфлікт між подружжям, в результаті чого вони вчинили між собою бійку. В ході цієї бійки малолітня дитина, можливо, захищаючи матір, нанесла ножем удар в спину своєму батькові», - каже керівник слідчого відділення Костопільської поліції Роман Максимчук. 
«Потерпілий лежав на підлозі в коридорі, жінка тримала рушник над раною», - каже фельдшер швидкої допомоги Віктор Мельник. 
Саме пан Віктор того вечора надавав допомогу пораненому. За понад 30 років роботи у швидкій, каже, ще не бачив, щоб дитя так вчинило. «По дорозі сказав, що дожився, що вже дитина піднімає руку на батька. Він казав, що вона на захист мами пішла», - каже фельдшер швидкої допомоги Віктор Мельник. 

Там крики були кожен день, через день. Те дитя пищало

За ніж Даша схопилася через сімейне насильство зі сторони батька. Деякі сусіди дитину виправдовують. «Він дуже знущався з них, що дитина вже була вимушена таке зробити. Там крики були кожен день, через день. Те дитя пищало», - каже сусідка Галина. 
В поліції ж відкрили провадження за нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Та водночас перевіряють, чи не зводять дорослі на дівчинку наклеп. Однак школярка і сама зізналася.
«Дівчинка також розповідає про обставини, при своєму малолітньому віці, чітко вказує, що дійсно зробила такий вчинок», - каже керівник слідчого відділення Костопільської поліції Роман Максимчук. 

Читайте також у нас: На Тернопільщині у морзі переплутали тіла двох небіжчиць: одній було 52 роки, іншій – усі 90 (Відео)​.

Нині поранений батько уже повернувся додому із лікарні. Та двері квартири ніхто не відчиняє. За дверима чути дитячий голос. На обліку в соцслужбі ця сім'я не перебувала. Та після того, що трапилося, кажуть, втручатимуться однозначно.
«Дитина була свідком фізичного, психологічного насильства у сім'ї і. Вона потребує допомоги психолога однозначно», - каже керівниця Костопільської служби у справах дітей Оксана Козлюк. 
Пильнують тепер прискіпливо і за батьком Даші. Як він до дитини та дружини ставитиметься. Поки, кажуть сусіди, нових скандалів не чути.
«Немає якоїсь озлобленості в батька, немає таких фактів, що там насильство відбувається й надалі», - каже керівник слідчого відділення Костопільської поліції Роман Максимчук. 
Наразі ще триває розслідування щодо поранення чоловіка. Потім матеріали вивчатимуть на предмет сімейного насильства і притягнення до відповідальності дорослих. Даші відповідальність не загрожує. До Кримінального кодексу вона ще не доросла. 

Джерело: ТСН.