Скоро викосять траву: коли в Луцьку почнуть оновлювати парк імені 900-річчя - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.35 € 30.57
Скоро викосять траву: коли в Луцьку почнуть оновлювати парк імені 900-річчя

Цьогоріч планують щось робити.

Фото Хроніки Любарта.

Скоро викосять траву: коли в Луцьку почнуть оновлювати парк імені 900-річчя

Головний комунальник міста розповів, що планують зробити цьогоріч

Цьогоріч в обласному центрі Волині продовжать облаштовувати парк імені 900-річчя Луцька, зокрема, встановлять більше лавок і урн для сміття. Усе інше робитимуть залежно від наявності грошей.

Про це повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк у програмі «Позиція» на 12 каналі.

«На сьогодні парк ми стараємося утримувати в належному стані. Частково розчистили русло річки Сапалаївки, відремонтували місток, щоб люди могли безперешкодно переходити з вулиці Ветеранів на вулицю Мазепи, встановили декілька десятків лавок, урн», – розповів посадовець про вже зроблене.

Цьогоріч, каже, продовжуватимуть це робити. Також Осіюк розповів, що, залежно від фінансування і наповнення бюджету міськради, можливо, вдасться зробити декілька доріжок.

Траву викосять вже скоро – після того, як це зроблять у Центральному парку та у сквері «Дубовий гай».

До слова, обіцяє посадовець, траву тут викосять вже скоро – після того, як це зроблять у Центральному парку та у сквері «Дубовий гай», адже, за його словами, викосити всю траву у місті одночасно неможливо.

Читайте також: Із 31 травня у Луцьку зупинять рух транспорту на проспекті Волі: як курсуватимуть маршрутки

Джерело: 12 канал