Володимирчанка співпрацювала з гуртом «KAZKA» як ілюстраторка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.35 € 30.57
Володимирчанка співпрацювала з гуртом «KAZKA» як ілюстраторка

В майбутньому я планую розвивати українську анімацію і створювати щось автентичне, з цікавим візуалом і сюжетом, і обов’язково з крутим саундом.

Фото з архіву Каті Рожок.

Володимирчанка співпрацювала з гуртом «KAZKA» як ілюстраторка

Випускниця Зимнівської школи-ліцею Катя Рожок, яка у позаурочний час знімала мультфільми за принципами Волта Діснея і мріяла вступити до університету ім. Карпенка-Карого, щоб згодом розвивати українську анімацію, зараз закінчує бакалаврат омріяного вишу, має за спиною кілька успішних проєктів у сфері анімації і знімає авторський мультфільм про ромів

Про своє навчання в одному з найкреативніших вишів України та розвиток в мультиплікаційній сфері, вона розповідає читачам «Молодіжної тусовки», пише Слово правди.

- На другому курсі мені вдалося влаштуватись художницею-аніматоркою на українську анімаційну студію «Червоний собака», - розповідає Катя. - Я працювала в команді над проектом «Віктор_Робот», який уже цього літа виходить в кінопрокат. Це повнометражна 2д-стрічка режисера Анатолія Лавренішина. На студії отримала дуже крутий досвід, бо практикувала 2д класичну анімацію, яку дуже  люблю, були в нас французькі колаборації, і загалом це точно був професійний стрибок для мене.

В майбутньому я планую розвивати українську анімацію і створювати щось автентичне, з цікавим візуалом і сюжетом, і обов’язково з крутим саундом. Хочу, щоб це справді було мистецтвом!

Ще одним крутим проєктом займалася у рамках кампанії громадської організації «Єдина планета» за заборону виробництва хутра в Україні «Hutro Off ». Разом з режисеркою анімації Юлією Рябцевою ми зробили ролик про лисеня, з якого роблять хутро в Україні. Наша анімаційна робота  «Хутрик» перемогла в конкурсі соціальної реклами «Hutro Off ». Цікавим досвідом була співпраця з музичним бендом «KAZKA». На жаль, поки що не можу розказати деталі, оскільки проєкт ще анонсований, але скажу, що працювалa з гуртом як ілюстраторка. Зараз працюю над мультфільмом про ромів. Це моя візуальна історія, у якій я намагаюсь показати глядачеві свій всесвіт,  донести ідею і натхнення до глядача. Так, це дипломна робота, але я не розділяю, от це – моя творчість, а це – диплом. Цей мультфільм не хочу робити як просто навчальне завдання завдання, насамперед це мистецтово. Мені дуже пощастило з майстром, він одразу підтримав мою ідею з ромами, і я загорілася.

Читайте також: Волинська спортсменка не може поїхати Чемпіонат Європи через брак коштів