Гравець Волині коліном влетів у спину супернику і... почалася бійка (Відео)

Гравці обох команд одразу зчепились навколо Приймака.

Фото пресслужби ФК Волинь.

Перенесений матч 4-го туру між Миколаєвом та Волинню запам'ятався грубістю захисника «хрестоносців» Владислава Приймака

Останні хвилини матчу між Миколаєвом та Волинню були зіпсовані інцидентом, який спричинив гравець лучан. Голкіпер Миколаєва ввів м'яч ударом від воріт, а Приймак у стрибку навмисно вдарив суперника коліном у спину – епізод виглядав дуже жорстоко, передає Футбол24.

Останні хвилини матчу між Миколаєвом та Волинню були зіпсовані інцидентом, який спричинив гравець лучан.

Гравці обох команд одразу зчепились навколо Приймака, який залишився на газоні. Гравець Волині також отримав на горіхи – один із футболістів Миколаєва не сильно вдарив його ногою по спині. Арбітр розібрався в епізоді, покаравши грубіяна заслуженою червоною карткою.

Відзначимо, що Волинь поступилась Миколаєву (1:2) та втратила математичні шанси на вихід до Української Прем'єр-ліги. «Корабели» ж набрали 52 очки та впритул наблизились до Металіста 1925, який посідає останнє місце, яке дає право на вихід в УПЛ.