Переведення на картки відкладається: Укрпошта продовжить доставляти пенсії додому - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
Переведення на картки відкладається: Укрпошта продовжить доставляти пенсії додому

Гроші доставлятимуть листоноші, також їх можна отримати у відділеннях пошти.

Фото ТСН.

Переведення на картки відкладається: Укрпошта продовжить доставляти пенсії додому

Як і раніше гроші доставлятимуть листоноші, також їх можна отримати у відділеннях пошти

В «Укрпошті» заявили, що примусового переходу на виплату пенсій і субсидій на банківські карти від 1 вересня не буде - листоноші продовжать доставляти виплати готівкою як мінімум до 1 січня 2023 року.

Про це повідомили у пресслужбі поштового оператора.

«Кабінет міністрів України скасував обов'язкове переведення виплати пенсії та соціальної допомоги на карткові рахунки від вересня, як це раніше було закріплено в постанові №277 від 29 березня 2021 року. Поточний порядок доставлення пенсій, субсидій та соціальних допомог через «Укрпошту» буде збережений як мінімум до 1 січня 2023 року», - йдеться у повідомленні.

Причиною цього є неготовність банківської інфраструктури та систематичне закриття банківських відділень - 13 млн українців, з яких 3,5 млн - пенсіонери, не мають можливості користуватися банківськими послугами.

Також зазначається, що причиною цього є неготовність банківської інфраструктури та систематичне закриття банківських відділень – 13 млн українців, з яких 3,5 млн - пенсіонери, не мають можливості користуватися банківськими послугами. Водночас «Укрпошта» покриває 100% населених пунктів і може надати, у тому числі, й фінансові послуги всім без винятку українцям.

Читати також: «Поїзд Івано-Франківськ-Ківерці» робитиме додаткові зупинки зі зручною пересадкою

Джерело: ТСН