На Камінь-Каширщині лісівники та поліція влаштували засідку біля нелегальної деревини (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.35 € 30.57
На Камінь-Каширщині лісівники та поліція  влаштували засідку біля нелегальної деревини (Фото)

Забирати 200 колод так ніхто і не приїхав, деревину забрали в дохід держпідприємства.

Фото зі сторінки Волинського ОУЛМГ у Facebook.

На Камінь-Каширщині лісівники та поліція влаштували засідку біля нелегальної деревини (Фото)

Але «господар», якого, вочевидь, хтось попередив, не приїхав по своє добро

Події відбуваються у селі Стобихівка Камінь-Каширського р-ну. Попередньо працівники державної лісової охорони на окраїні села виявили заховані лісоматеріали – близько 200 колод сосни, інформує Волинське ОУЛМГ.

На місці організували чергування, проте забирати деревину так ніхто і не приїхав. Очевидно, «власника» незаконно добутих лісоматеріалів попередили. За фактом тривають слідчі дії, деревину вилучили.

На місці організували чергування, проте забирати деревину так ніхто і не приїхав. Очевидно, «власника» незаконно добутих лісоматеріалів попередили.

Ще одного лісопорушника із села Залісся Камінь-Каширського району вдалося затримати учора вранці. Справу також передали в поліцію.

Працівники державної лісової охорони проводять відпрацювання Камінь-Каширського р-ну.

Читайте також: На Волині лісова охорона затримала трактор з деревиною невідомого походження

Організовані цілодобові чергування із залученням керівників відділів, спеціалістів Волинського ОУЛМГ та груп оперативного реагування з інших держлісгоспів області. Роботу координують та проводять спільно з працівниками поліції.