На смак не відрізнити: експерт розповів, як фальсифікують популярний продукт - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.37 € 30.64
На смак не відрізнити: експерт розповів, як фальсифікують популярний продукт

Уявити тільки...додають миючі засоби...

Фото ілюстративне.

На смак не відрізнити: експерт розповів, як фальсифікують популярний продукт

У хід йдуть миючі засоби та пральний порошок

В Україні заготівельники і продавці молока нерідко фальсифікують продукт, додаючи в нього миючі засоби. Такий метод зберігає від скисання і підвищує вміст жиру.

Про це в ефірі програми «Споживач має право» на телеканалі «Україна 24» розповів керівник Союзу молочних підприємств Вадим Чагаровський.

Мета фальсифікації - збереження нативних властивостей, а саме кислотності, для чого використовуються сода і миючі засоби, щоб молоко не було кислим.

«Ті, хто виробляє молоко, не є фальсифікаторами. Фальсифікують молоко заготівельники, які в них закуповують, і ті продавці, які продають на базарах, перепродують. Мета фальсифікації - збереження нативних властивостей, а саме кислотності, для чого використовуються сода і миючі засоби, щоб молоко не було кислим. На смак це через невелику кількість речовин не відчувається, рецептори не можуть відчути, і люди купують це як звичайне молоко», - розповів Чагаровський.

Читати також: Цьогоріч затримається збір урожаю черешні

Джерело: Україна24